RPG online

Gry fabularne online

Forum RPG online Strona Główna -> Warhammer 40K -> Scenariusze WH40K PL
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
Scenariusze WH40K PL
PostWysłany: Śro 17:07, 13 Lis 2013
Anioł Gniewny
Gość
 





Witam serdecznie!
Trafiłem na powyższe forum zupełnie przypadkowo - poszukując jakichkolwiek materiałów do Warhammera 40K Dark Heresy lub Rogue Trader w języku polskim. Kliknąłem adres i... znalazłem się w siódmym niebie rolplejowca!
Chciałbym serdecznie podziękować administratorom, a zwłaszcza użytkownikowi Keth za pracę jaką wykonał dokonując translacji przygód Shattered Hopes, Edge of Darkness (moja ulubiona) oraz innych tekstów źródłowych. Dla osoby, która dysponuje znikomą ilością czasu i poprawną jedynie znajomością angielskiego, żmudne tłumaczenie scenariuszy było tytanicznym wysiłkiem. Teraz mogę odetchnąć!
Chciałbym przy okazji prosić o udostępnienie wszelkich materiałów które mogą okazać się pomocne przy prowadzeniu scenariuszy do DH i RT, w tym tłumaczeń książek, które jak wskazuje smutny los Herezji Horusa z Fabryki Słów, zapewne już nigdy nie zostaną wydane w języku polskim...
Pozdrawiam!

Imperator Strzeże! Very Happy
PostWysłany: Nie 0:56, 23 Gru 2018
fangrin
 
Dołączył: 23 Gru 2018
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Przemyśl
Płeć: Mężczyzna





Przyłączam się do prośby - wszelkie materiały będa bardzo mile widziane i taże prosze o kopie w razie ich udostepniania.
Zobacz profil autora
Scenariusze WH40K PL
Forum RPG online Strona Główna -> Warhammer 40K
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
Regulamin